Meist

Teretulemast Ilus Eesti interneti poodi!

Ilus Eesti on loodud, et pakkuda Eesti inimeste tehtud disaini ja loomingut. Meie soov oleks, et meid leitaks ja meie leiaks üles inimesed, kellele meie pakutavad tooted väga meeldivad ja soovivad neid endale. Kas pole mitte hea soov ?

Meie pakutavate keraamikute ja klaasikunstnike tööd on unikaalsed ja seega täpselt samasugust vaasi või vaagnat sõbra kodus ei näe . Või siis Mari disainkleidid, mis ei jäta kedagi külmaks oma lihtsuses, ilus ja mugavuses. Ellu imelised soojad pleedid ja sallid aga  tutvustavad meie maa ilu läbi mustrite. Pakume ka looduslikku kosmeetikat, mille valmistamisel kasutatud Eestimaa loodusest korjatud energiat ja lõhnu.

Igas meie e-poes pakutavas tootes on killuke Eestimaad, seda valmistaja pühendatuse, eestimaise eripära ja eestlasele omase täpsuse ning kvaliteedi näol. Meie e-poest saab tellida ka väljaspool tillukest ja armast Eestit.

Seega, miks mitte valmistada tassike head teed või kohvi ja hakata tutvuma meie toodetega. Meile need väga meeldivad ja loodame, et ka SINULE.

Sinu, Kristiina ja Kadri